Dezynfekcja Barbicide w salonach Jean Louis David

Światowy standard higieny i dezynfekcji we wszystkich salonach Jean Louis David w Polsce!
Produkty Barbicide® gwarantują wszystkim klientom salonów poczucie bezpieczeństwa i komfortu.


Jean Louis DavidSalony Jean Louis David cały czas przywiązują olbrzymią uwagę do najwyższych standardów i profesjonalnej obsługi swoich klientów.
Barbicide® to numer 1 w higienie na świecie, zapewnia dezynfekcję i sanityzację na najwyższym, medycznym poziomie.

Jean Louis David

Twórcą sieci salonów jest wybitny fryzjer i stylista fryzur Jean Louis David. Już mając 19 lat zaliczał się do czołówki najlepszych fryzjerów w Paryżu.

Jean Luis David 2012Sięgająca lat 60-tych historia marki stawia ją w czołówce znanych salonów fryzjerskich na całym świecie.
Wieloletnie doświadczenie pozwala Jean Louis David cieszyć się ogromnym zaufaniem klientów.

Salony Jean Louis David to ponad 1100 miejsc na świecie, gdzie klienci otrzymają najnowsze propozycje fryzur, zawsze zgodne z obowiązującymi trendami w modzie, fryzury naturalne i dopasowane do osobowości każdego z klientów.

Jednakowo wysoki poziom usług można odnaleźć w salonach, które obecne są we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Belgii, Portugalii, Szwajcarii, Rosji i Stanach Zjednoczonych.

Salony Jean Louis David są ściśle związane z modą i urodą.

 

barbicide logo

Barbicide w salonieMarka Barbicide® jest obecna w salonach fryzjerskich całego świata od 1947 roku.
Opatentowana formuła, skutecznie usuwa bakterie, wirusy i grzyby z grzebieni, nożyczek i innych narzędzi fryzjerskich oraz kosmetycznych.

Barbicide® Blue jest uznanym na całym świecie symbolem higieny na najwyższym poziomie w salonach fryzjerskich i salonach piękności.

Płyn o charakterystycznym i klarownym niebieskim kolorze w przezroczystym naczyniu ze szkła i stali nierdzewnej jest wizytówką profesjonalnego salonu.