Fit & Gym

Trend XXI wieku to higiena życia na najwyższym poziomie.

Zdrowe odżywianie, znakomita forma fizyczna oraz dbałość o wygląd zewnętrzny to priorytet dla większości społeczeństwa.

Kluby fitness, centra rehabilitacyjne, ośrodki Wellness & Spa to miejsca, w których spełniają się marzenia o idealnej formie fizycznej i pięknym ciele. Skuteczny trening to trening bezpieczny dla naszego ciała.

Szafki, ławki, maty, sprzęty do ćwiczeń, podłoga, prysznice, to siedliska mikroorganizmów chorobotwórczych. Bardzo łatwo w takich miejscach zarazić się uciążliwymi chorobami m.in grzybicą, opryszczką, chorobami „brudnych rąk”, gronkowcem, gdyż drobnoustroje rozwijają się najlepiej w ciepłym i wilgotnym środowisku. Zamknięte przestrzenie, pot, duże skupiska ludzi to ogromne ryzyko zarażenia się chorobami wirusowymi, które rozprzestrzeniają się w postaci aerozolu jak np. koronawirus SARS CoV-2 (COVID-19).

Właściwa dezynfekcja uchroni również przed chorobami górnych dróg oddechowych, które są przenoszone poprzez często obecną w klubach fitness klimatyzację oraz kichające i kaszlące osoby. Świadome działanie i dezynfekowanie powierzchni oraz sprzętu do ćwiczeń pozwoli zminimalizować ryzyko różnych chorób.

Każdy profesjonalny klub fitness, ośrodek rehabilitacyjny oraz Wellnes & Spa dba o zdrowie fizyczne klientów, a także o to, aby nie chorowali i jak najczęściej odwiedzali klub. Droga do sukcesu to nie tylko kosztowny sprzęt, wykwalifikowana kadra, ale przede wszystkim higiena, która pozwoli bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw klubu.

Ponad 70 lat doświadczenia w dziedzinie dezynfekcji zapewnia nam wiedzę, aby produkty Barbicide gwarantowały najwyższy poziom higieny i dbały o sprzęt oraz powierzchnie, a przede wszystkim były bezpieczne dla zdrowia.

Dezynfekcja powierzchni preparatami Barbicide nie niszczy sprzętu, nie matowi i nie powoduje pękania.