HoReCa

Branża HoReCo jest jedną z tych branż, które aktualnie są najbardziej narażone na działanie wszelkich wirusów (w tym COVID-19). To teraz, gdy wszyscy nadrabiają podróże oraz spotkania z najbliższymi w restauracjach i kawiarniach, należy wyjątkowo stosować się do wszystkich wytycznych WHO.

Warto zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz klientów, aby zapobiec zachorowaniom, a tym samym uniknąć kwarantanny dla całego obiektu.

Produktami Barbicide zdezynfekujesz wszystkie powierzchnie i pomieszczenia w miejscach dostępnych dla gości, ale i dla pracowników: pokoje, łazienki, kuchnie i restauracje.

Dezynfekcja Barbicide ma specjalną formułę, która jest niezwykle bezpieczna dla wszystkich gości: tych najmniejszych, dorosłych, ale i zwierząt. Produkty te są również bezpieczne w przypadku stosowania do powierzchni, które mają styczność z żywnością.

Natomiast najprzyjemniejszym aspektem jest to, że można wszystko skutecznie i ekonomicznie zdezynfekować, a przy tym nie pozostawiać nieprzyjemnego alkoholowego zapachu.