1947

Zarejestrowanie marki Barbicide. Pierwsze produkty w USA dedykowane do bezpiecznej dezynfekcji w salonach fryzjerskich. Rozpoczęcie produkcji niebieskiego płynu dezynfekującego o szpitalnej klasie skuteczności i bezpieczeństwa.

1972

Pojemnik Barbicide z niebieskim płynem został uznany elementem historii USA i na stałe zajął miejsce w Muzeum Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie. Wprowadzenie w USA przepisów obowiązkowego używania Barbicide w salonach.

1997

Rozpoczęcie importu i sprzedaży produktów Barbicide w Wielkiej Brytanii. Dezynfekcja Barbicide została zaakceptowana i jest rekomendowana przez Brytyjski Urząd Higieny do stosowania w salonach i gabinetach.

2007

Założenie i rozpoczęcie działalności w Niemczech, King Research International, europejskiego przedstawiciela amerykańskiego producenta Barbicide. Rejestracja produktów w Unii Europejskiej i sprzedaż na terenie Niemiec, Francji i Szwajcarii.

2011

Zarejestrowanie dezynfekcji Barbicide w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie. Wprowadzenie na teren Polski pierwszych produktów Barbicide dla branży Beauty. Oficjalny dystrybutor: DJR Polska.

2014

Ekspansja sprzedaży Barbicide w krajach UE: Hiszpania, Portugalia, Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Belgia, Holandia, Luxemburg, Austria, Łotwa, Litwa, Estonia i Rumunia. Numer 1 w higienie i dezynfekcji dla salonów kosmetycznych w Polsce.