Clippercide do dezynfekcji maszynek

Czyści, smaruje, chłodzi i chroni przed korozją.

Profesjonalny Aerozol Spray do dezynfekcji ostrzy maszynek i trymerów.

Skuteczna 5-krotna ochrona maszynek do strzyżenia włosów

Aerozol do profesjonalnej dezynfekcji w salonach fryzjerskich, barberskich i groomerskich.

Niszczy patogeny chorobotwórcze z ostrzy maszynek do włosów oraz trymerów, brzytw, nożyczek i grzebieni. 

Połączenie opatentowanego składu chemicznego z wytwarzanym ciśnieniem przez dozownik sprawia, że Clippercide skutecznie usuwa widoczne zabrudzenia z narzędzi fryzjerskich, a zarazem niszczy niewidoczne bakterie, grzyby i wirusy. Wystarczy 5 minut, aby najważniejszy sprzęt fryzjerski był czysty mikrobiologicznie i gotowy do ponownego użytku!

SPEŁNIENIE NAJWYŻSZYCH OCZEKIWAŃ FRYZJERÓW I STYLISTÓW

Szerokie spektrum działania

Skutecznie niszczy bakterie (m.in.: Staphylococcus a., Pseudomonas a., Enterococcus h.), grzyby drożdżopodobne (Candida albicans) oraz wirusy otoczkowe takie jak koronawirusy np. SARS (Covid-19), flawiwirusy np. wirus zapalenia wątroby typu B i C (HBV i HCV), BVDV poksowirusy np. Vaccinia virus (VACV), retrowirusy np. HIV (AIDS), herpeswirusy np. wirus opryszczki ludzki typu 1 i 2 (HHV-1 i HHV-2).

Bezpieczny dla zdrowia

Jedyny produkt do dezynfekcji ostrzy maszynek i trymerów w aerozolu, który jest oficjalnie zarejestrowany w  Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie. Dodatkowo został przetestowany w laboratorium specjalizującym się w badaniach pod kątem koronawirusów m.in SARS (COVID-19). 

Clippercide nie zawiera aldehydów, nie ma duszącego zapachu i nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień. Możliwość dezynfekcji ostrzy maszynek i trymerów na oczach klienta.

Bezpieczny dla maszynek

Trwała ochrona przed rdzewieniem. Posiada w składzie substancję zapobiegającą powstawaniu rdzy i przedłużającą okres użytkowania nasadki. CLIPPERCIDE skutecznie regeneruje także stare maszynki oraz usuwa rdzę.

Działanie Konserwujące 

Spray wytwarza cienką powłokę ochronną, zmniejszającą zużycie i sprawiającą, iż nożyki wolniej się tępią. Clippercide nie jest oliwką, stąd zalecane jest dodatkowe oliwienie na koniec każdego dnia pracy lub częściej w zależności od eksploatacji sprzętu.  

Dokładne czyszczenie

Ciśnienie strumienia usuwa włosy, kurz i zabrudzenia pomiędzy nożykami – czyszcząc jednocześnie powierzchnię.

Niezawodne chłodzenie

CLIPPERCIDE posiada również funkcję chłodzenia, umożliwiającą bezproblemową eksploatację maszynki do strzyżenia. Jest rekomendowany przez światowych producentów maszynek do strzyżenia włosów.

Zalecany przez producentów najlepszych maszynek fryzjerskich np., KAI, GAMMA-PIU, WAHL, JAGUAR czy BELLISSIMA

Sposób użycia: 

Spryskać ostrza maszynki, trymera lub nożyczki, tak aby zostały pokryte produktem. WAŻNE! Nie spryskiwać powierzchni maszynki i dbać, aby płyn nie przedostał się do części elektronicznych maszynki lub trymera. Do dezynfekcji powierzchni elektronarzędzi fryzjerskich stosować Barbicide Chusteczki.  
Efekt wirusobójczy, bakteriobójczy i drożdżakobójczy następuje w czasie 5 minut, a grzybobójczy w czasie 10 minut.

Spełnia normy: EN 14476 (aktywność wobec wirusów), EN 14561 (aktywność wobec bakterii) i EN 14562 (aktywność wobec grzybów i bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych)

Dopuszczony do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie
urpl logo
Numery Pozwolenia: 7723/19

Opakowanie handlowe

  • Pojemnik: 500 ml ze specjalną końcówką rozpylającą
  • Opakowanie handlowe: 12 x 500 ml

 

Kody produktu

ilośćindekskod EAN-13
500 ml 72131 4260638460102

 

Preparat skrajnie łatwopalny!
Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50 °C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem.
Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu.
Chronić przed dziećmi!

 

CLIPPERCIDE - Spray do dezynfekcji i smarowania maszynek


Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.
Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.