Ship-Shape do trudnych zabrudzeń

Do mycia powierzchni, łatwo i bez smug.

Profesjonalny amerykański środek do czyszczenia trudnych zabrudzeń.

USUWA TRUDNE ZABRUDZENIA. ZOSTAWIA CZYSTOŚĆ BEZ SMUG.

Ship-Shape® to profesjonalne rozwiązanie do utrzymania czystości wszystkich powierzchni użytkowych w miejscach publicznych m.in.: salony kosmetyczne i fryzjerskie, gabinety medyczne i rehabilitacji, HoReCa, lotniska i poczekalnie.

Ship-Shape® skutecznie usuwa brud nie niszcząc tapicerki z materiałów powlekanych (ekoskóry, tworzywa sztuczne). Stosowany regularnie od nowości mebla uchroni tapicerkę przed jej pękaniem.

USUWA WSZYSTKIE TRUDNE ZABRUDZENIA z powierzchni lustrzanych, szklanych, chromowanych i aluminiowych.

Ship-Shape® sprawdza się do powierzchni delikatnych. Czyści bez rysowania materiału. Nie pozostawia śladów. Dodatkowo odświeża kolor powierzchni i pozostawia przyjemny zapach w otoczeniu.

Ship-Shape® jest idealny do użytku w:

 • salonach kosmetycznych i fryzjerskich - do czyszczenia luster, foteli, urządzeń oraz akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych; usuwa większość zabrudzeń trudnych do wyprania z profesjonalnej odzieży, 
 • gabinetach i poczekalniach medycyny estetycznej oraz stomatologicznych - do czyszczenia powierzchni zabrudzonych preparatami zabiegowymi i krwią; usuwa większość zabrudzeń trudnych do wyprania z profesjonalnej odzieży,
 • restauracjach i kawiarniach - do czyszczenia krzeseł, foteli i stolików zabrudzonych m.in kawą, winem, keczupem, dżinsem (usuwa tylko świeże zabrudzenie na niezniszczonej powierzchni tapicerki),
 • hotelach i biurach - do utrzymania czystości i blasku stołów i blatów, poręczy i klamek, monitorów i klawiatur oraz mebli z ekoskóry, 
 • miejscach publicznych takich jak lotniska, siłownie itp. w szczególności do czyszczenia wszystkich siedzisk z materiałów skóropodobnych; radzi sobie również z większością zabrudzeń na tkaninach tapicerskich i odzieży roboczej.

Sposób użycia: 

 • Delikatnie zabrudzone powierzchnie - spryskać powierzchnię preparatem Ship-Shape®, pozostawić na chwilę, następnie wytrzeć do sucha.
 • Mocno zabrudzone powierzchnie -  spryskać powierzchnię preparatem Ship-Shape® i pozostawić preparat na dłużej (10-20 minut), przetrzeć gąbką, przemyć lub spłukać czystą wodą.
 • Mocno zabrudzone przedmioty takie jak: szczotki i grzebienie - zanurzyć w nierozcieńczonym preparacie Ship-Shape® i pozostawić dopóki brud nie wypłynie na wierzch.
 • Miejscowe zabrudzenia na odzieży: spryskać plamę preparatem Ship-Shape®, pozostawić na 10-20 minut. Następnie wyprać odzież w pralce z użyciem zwykłego proszku lub kapsułek do prania. 

NIE ZAWIERA FOSFORANÓW

Przechowywać w zacienionym miejscu. Bezpośrednie działanie promieni UV może spowodować zmianę koloru preparatu, co nie wpływa na jego skuteczność. Ship-Shape® nie traci swoich właściwości z upływem czasu.

Informacje techniczne

Opakowanie handlowe

Dostępny w trzech pojemnościach:

 •   750 ml
 • 5000 ml / uzupełnienie

Sztuk w opakowaniu zbiorczym:

 • 18 sztuk x   750 ml
 •   4 sztuki x 5000 ml

Kody produktu

Przedstawiony poniżej kod jest dokładnie tak jak na opakowaniach jednostkowych naszych produktów.

pojemnośćindeks kod EAN-13
750 ml 33223 5906735706239
5000 ml 33225 5906735706253

 

Obejrzyj film

Krótki film instruktażowy jak stosować Ship-Shape

Ship-Shape poradzi sobie z każdym zabrudzeniem. Najlepszy na rynku Spray do zadań specjalnych!