Serwis Internetowy Barbicide

Marka Barbicide znana od prawie 80 lat jest symbolem dezynfekcji i czystości w branży health & beauty na całym świecie. Jako dystrybutor produktów Barbicide na terenie Polski, Ukrainy i Rosji chcemy, aby na naszych stronach znalazły się wszystkie oczekiwane i poszukiwane informacje. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony zawierały informacje aktualne i jak najbardziej wiarygodne. Nasze strony internetowe wykonane są w najnowszych technologiach gwarantujących czytelność, szybkość oraz co najważniejsze bezpieczeństwo korzystania.

Dane wymieniane w ramach serwisów internetowych to coraz bardziej łakomy kąsek dla cyberprzestępców, dlatego zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa serwisu WWW wymaga podjęcia odpowiednich działań.

Nasza Strona Internetowa posiada Certyfikat SSL gwarantujący bezpieczeństwo wymienianych informacji. Adresy wszyskich naszych stron rozpoczynają się teraz od "https://", a w większości przeglądarek internetowych nasz adres dodatkowo oznaczony jest zieloną kłódeczką z napisem "Bezpieczna".

SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych, przyjęto go jako standard szyfrowania na stronach WWW. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet.