Skuteczna dezynfekcja WYMAGA odpowiedniego CZASU KONTAKTU

Warunek konieczny na dezaktywację COVID-19! Skuteczna dezynfekcja WYMAGA odpowiedniego CZASU KONTAKTU.

Unikaj powszechnie stosowanego „pryskania” rąk czy powierzchni i od razu ich wycierania. TO JEST WILEKI BŁĄD!

Dezynfekowana skóra lub powierzchnia musi być wilgotna od 1 do 3 minut (w zależności od preparatu), aby skutecznie dezaktywować wirusy, bakterie i grzyby.

Preparaty biobójcze, zwane potocznie dezynfekcyjnymi muszą być dopuszczone do obrotu Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Cały proces uzyskania pozwolenia trwa około 12 miesięcy i w tym czasie sprawdzane są dokładnie wszystkie badania wykonane dla danego produktu.

Producent wybiera warunki badań i zawsze ma do wyboru opcję prostszą i tańszą LUB skuteczniejszą, ale droższą.

Produkty Barbicide posiadają receptury, które sprawdzane są na najtrudniejszych opcjach, czyli w warunkach brudu oraz pod kątem wszystkich wirusów, bakterii, grzybów metodą, w której „patogeny przytwierdzone są do powierzchni”.

Badanie w warunkach brudu oznacza, że możemy bezpośrednio dezynfekować skórę i powierzchnie skażone, NIE MUSIMY ICH MYĆ przed dezynfekcją, tym samym dodatkowo chronimy się przed zarażeniem.

Dezynfekcja Barbicide niszczy wirusy proste do redukcji jak otoczkowe m.in. koronawirus COVID-19, ale przede wszystkim niszczy bardzo groźne wirusy otoczkowe m.in. POLIO, ADENO, NORO oraz bakterie i grzyby.

W czasie epidemii nie dbamy o to, czy dezynfekcja wysuszy nam skórę lub zniszczy powierzchnię. Najważniejszy cel to zniszczyć wirusa, a kosmetyka czy materialne szkody są nieistotne.

Niezależnie jakiej dezynfekcji używamy czy tylko na bazie alkoholi czy na bazie nowej generacji związków CZAS KONTAKTU JEST NAJWAŻNIEJSZY dla każdego preparatu do dezynfekcji.

BARBICIDE HAND DISINFECTION

Skuteczne stosowanie: Nanieść na suche dłonie 3 ml (1 dozowanie) preparatu i wcierać 30 sekund, czynność powtórzyć.

BARBICIDE SPRAY

Skuteczne stosowanie: Spryskać przedmioty, powierzchnie z odległości 20-30cm, tak aby zostały pokryte produktem lub nanieść produkt na czystą, chłonną ściereczkę i wytrzeć nią całą powierzchnię. Po 3 minutach powierzchnia jest zdezynfekowana.

BARBICIDE chusteczki do dezynfekcji powierzchni

Skuteczne stosowanie: chusteczką zwilżyć dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić wilgotną przez 3 minuty.

czas kontaktu dezynfekcji barbicide